10.000 metrekare kapalı,3.000 metrekare açık alanda hizmet veren ÜNLAKS LAZER sektörün köklü firmalarından biridir.ÜNLAKS LAZER uzun yıllar boyunca edindiği bilgi birimikini yüksek teknoloji ve uzman bir ekiple birleştirerek metal sektörünün her alanında hitap eden imalatlar yapmaktadır.

ÜNLAKS LAZER tamamı kendi bünyesinde ki metal ürün üretimi konusunda en son teknoloji makineler ile lazer kesim,hidrolik pres,egzantirik pres,abkant pres,boru bükme/formlandırma,CNC freze,optik tarama,kaynak,zımpara/parlatma ürün montaj ve ambalajlama hizmetleri vermektedir.

Firmamızın Ar-Ge, Kalite, 3D Optik Ölçüm, Tasarım Modelleme, Kalıp bölümlerinde teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Faaliyetine yurtiçi pazarı ile başlayan firmamız; günümüzde, Almanya, Yunanistan, Belçika, İngiltere, Polonya, İspanya, Tunus, Fas, Cezayir, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Ürdün, Suudi Arabistan, gibi ülkelere Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Hizmet verdiği sektörler arasında başta metal, otomotiv yan sanayi, makine yan sanayi, raf ve depolama sistemleri bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren firmamız, üretim ve diğer alanlarda gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, yenilikleri müşterilerinin hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

Güçlü ve kararlı adımlarla geleceğe yatırımlarını sürdüren ÜNLAKS LAZER, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.